Griškānu pagasta jaunatnes centrs JOLO svin 1 gada jubileju

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

Jolo 1 gada jubileja

             18. martā Griškānu pagasta Kultūras Namā notika pasākums ar nosaukumu „Uptown Party” par godu Griškānu pagasta jaunatnes centra JOLO 1 gada jubilejai. Vietējie jaunieši sarīkoja lieliskus svētkus sev un viesiem, kuri bija ieradušies no Bērzgales, Čornajas, Dricānu, Mākoņkalna, Nautrēnu, Ozolmuižas un Sakstagala pagastiem, lai sveiktu vietējo jaunatni un pavadītu  lietderīgi laiku.

Lai lasītu vairāk, spied "Continue reading:"

           Pasākums sākās ar Griškānu pagasta jauniešu priekšnesumu (deju) dziesmai Uptown Funk, kura arī iezīmēja šī pasākuma tematiku – 80. gadu fanka un disko mūzikas noskaņas. Uzreiz pēc dejas svinīgo runu teica atraktīvais pasākuma vadītājs, Griškānu pagasta jaunatnes speciālists, Igors Isupovs, kurš jau vairāk kā gadu darbojas un turpina „dzirksteļot”, palīdzot jauniešiem pavadīt savu brīvo laiku lietderīgi.

          Ar lielisku uzstāšanos pasākumu turpināja vietējais hip-hopa mūzikas izpildītājs, Griškānu pagasta jaunietis, Про100й, kurš 2016. gadā Griškānu pagastam lika priecāties un jūsmot, jo ieguva 1.vietu Hip-Hop izpildītāju konkursā ar nosaukumu „Hip-Hop Revolution”.

         Viesi, jaunieši no pārējiem pagastiem, bija sagatavojuši apsveikumus un priekšnesumus par godu JOLO 1 gada jubilejai. Vieni no pirmajiem uzstājās Bērzgales pagasta jaunatne, kura uz pasākumu bija ieradusies diezgan kuplā skaitā. Jaunieši apsveica un nodejoja deju. Tālāk apsveikumu „stafetes kociņu” pārņēma Dricānu pagasta jaunieši, kuri novadīja iepazīšanās spēli. Nautrēnu pagasts ieskandināja Griškānu pagasta Kultūras Namu ar jautro deju mūzikas pavadījumā no 80. gadu grupas Village People repertuāra.  Kā nākamie uz skatuves kāpa Sakstagala pagasts, kurš bija pārstāvēts ar vislielāko cilvēku skaitu, 23 jauniešiem. Skaisti vēlējumi un skaists apsveikums. Liels prieks, ka Griškānu jaunatnei parādās arvien vairāk sadarbību ar citiem pagastiem. Mākoņkalna pagasta jaunieši no interešu centra „Strops” bija ieradušies ar sagatavotu apsveikumu un plakātu ar veltījumu JOLO. Čornajas pagasts ar Kultūras Nama vadītāju Santu Višu-Gaisiņu priekšgalā arī sirsnīgi sveica vietējos censoņus ar 1 gada jubilejas svētkiem. Kā vieni no pēdējiem devās uz skatuves Ozolmuižas jaunieši, kuri sagādāja sportisku dāvanu, kā arī izspēlēja spēli, kurā pārbaudīja, cik labi Griškānu pagasta jaunieši ir iepazinuši viens otru, darbojoties JOLO centrā. Viens no uzdevumiem bija sadalīties pa pāriem un mēģināt lasīt no lūpām frāzes, kamēr austiņās spēlē mūzika. Nākas atzīt, ka šis pārbaudījums nebija viegls, taču jaunieši lieliski tika ar to galā.

Turpinājumā sekoja viens no konkursiem - vakara karalienes un karaļa noteikšana. Šim konkursam pieteicās 4 pāri. Lai noteiktu pasākuma karali un karalieni bija nepieciešams izturēt vairākus pārbaudījumus dejošanā un parodijmākslā. Par uzvarētājiem kļuva Juris no Ozolmuižas un Enija no Mākoņkalna pagasta. Jāuzteic arī pārējie konkursa dalībnieki, kuri centās sevi parādīt no labākās puses. Patiess prieks, ka Rēzeknes novada jaunatne bija ieradusies kuplā skaitā un radīja draudzīgu atmosfēru un aktīvi piedalījās visās aktivitātēs pasākuma laikā.  

           Jau vairāk nekā gadu Griškānu pagastā darbojas jaunatnes centrs JOLO un šajā laika posmā Griškānu pagasta jaunatne ir iespējusi paveikt daudz, kopumā jaunieši piedalījās vairāk nekā 24 dažāda veida jauniešu pasākumos. Griškānu jaunatne ir guvusi pārliecību, ka ir iespējams paveikt daudz, ja darbojas kā īsta komanda.

           Pasākuma organizatori, jaunatnes centrs JOLO,  izsaka pateicību par sniegto palīdzību Griškānu pagasta pārvaldes priekšsēdētājam Jānim Aleksānam par doto iespēju, kā arī Kultūras Nama vadītājai Innai Seļgickai. Pateicamies visiem Rēzeknes jaunatnes lietu speciālistiem, kuri bija ieradušies kopā ar sava pagasta jaunatni uz šo pasākumu. Lielisks pasākums ar lieliskiem cilvēkiem.

Informāciju sagatavoja

Igors Isupovs

Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists

(24/03/2017 Publicēts Rēzeknes novada mājas lapā) 

DrukātE-pasta adrese