15. jūnijā pulksten 12:00 Bērzgales pagasta pussaliņā notiks Rēzeknes novada jaunatnes diena

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

RĒZEKNES NOVADA JAUNIETI!

Rēzeknes novada jaunatnes diena

Tiekamies 15. jūnijā pulksten 12:00 Bērzgales pagasta pussaliņā, lai kopīgi sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu nu jau septīto Rēzeknes novada Jaunatnes dienu!
Rēzeknes novada jaunatnes dienā varēsi pārbaudīt savu veiklību un komandas sadarbības prasmes jaukto komandu sporta spēlēs “BIERŽGAĻA VĪSUĻS”!
“BIERŽGAĻA VĪSUĻS” sporta spēlēs varēsi zibeņot un sadraudzēties kopā ar komandas biedriem tādās disciplīnās kā “SĪNTEIKLS”, “VACAPS”, “SASTĪS UOTRUMS”, “KOMANDYS BUKSERS”, “KADAKUBOLS”, “RŪKTURKRANS” u.c.


Sporta spēlēs “BIERŽGAĻA VĪSUĻS” varēsi arī pārbaudīt savus spēkus individuālajās disciplīnās “VUORTBOLS”, “FOKUSNĪKS”, “ŠAUTRBOLS” un “ATSPERINGS”, kā arī pārvērsties par stilīgu supervaroni, sadraudzēties ar brīvprātīgajiem jauniešiem no Francijas un Itālijas sejas apgleznošanas un hennas tetovējumu darbnīcās.

Ja jutīsies izsalcis, neuztraucies, jo būs arī silta zupa un pīrādziņi, pēc kā, desertā būs kvasa dzeršanas un pīrādziņu ēšanas sacensības.

Lai jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi bliezt selfiju radošās darbnīcas VALIS dizainētajā foto stūrītī, kā arī iegādāties VALIS radošumus.

Rēzeknes novada Jaunatnes dienas nolikumu skaties: www.rezeknesnovads.lv

Piesaki savu komandu 6 cilvēku sastāvā (3 jaunieši + 3 jaunietes, vecumā no 12-20 gadiem) līdz 13. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Sīkāka informācija pa tālr.: 25922018.
Mēs tevi jau gaidām!


Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalsta: Bērzgales pagasta pārvalde, kebabnīca “Ausmeņa Kebabs”, tirdzniecības centrs “Sjuzanna” un radošā darbnīca “VALIS”.

DrukātE-pasta adrese

Griškānu jaunieši piedalās Rēzeknes pusmaratonā

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva

          Arī Griškānu pagasta jaunieši piedalījās Rēzeknes pusmaratonā. 5km distancē Vjačeslavs Škņarovs no Griškānu pagasta jaunatnes centra JOLO ieņēma 137.vietu vairāk nekā 2000 dalībnieku konkurencē. Lielisks rezultāts!!

Rēzeknes Pusmaratons 2017

Foto: Aleksandrs Ļebeds

 

DrukātE-pasta adrese

Griškānu pagasta interešu izglītības programmas ietvaros darbojas mājturības pulciņs "Čaklās Rokas"

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva

        Bijušās Zarečnajas skolas telpās Griškānu pagasta interešu izglītības programmas ietvaros darbojas mājturības pulciņs "Čaklās Rokas", kuru vada pasniedzējs Pēteris Supe. Kādā no piektdienas vakariem Griškānu pagasta jaunieši veidoja koka sagataves, no kurām izveidoja arī koka figūras, viena no tām bija lācis.

Čaklās Rokas

DrukātE-pasta adrese

PUTNU BŪRĪŠU UZSTĀDĪŠANA JANAPOLES PARKĀ

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva

         Kādā pavasarīgā nedēļas nogalē Griškānu pagasta jaunieši no jaunatnes centra JOLO, kuri aktīvi darbojas rokdarbu pulciņā "ČAKLĀS ROKAS", kopā ar pulciņa vadītāju Pēteri Supi uzstādīja savām rokām taisītus putnu būrīšus Janapoles parkā, kā arī bijušās Zarečnajas pamatskolas teritorijā.

Puntu Burisi

DrukātE-pasta adrese