Mēs varam ceļot, skatīties pasaules plašumus, bet mums vienmēr ir jāatceras, ka nekur nav tik labi, kā mājās....

     Griškānu pagasts Bērnudārzs NovembrisGriškānu pagasts Bērnudārzs 2

     Novembra mēnesis Griškānu pirmsskolas izglītības iestādē sākās ražīgi ar patriotisku noskaņu pirms valsts svētkiem.

     No 1.novembra visi iesaistījās izstādē "Es mīlu Latviju...." Ideja bija tāda, ka vecāki mājās kopā ar saviem bērniem izveidos kopīgu darbu- dāvanu mūsu Latvijai. Zīmējot dzimto stūrīti,  mīļo sirdij vietu, veidojot kolāžu no bildēm, kas ir saistīta ar patīkamiem mirkļiem, bērniem tiek attīstīta piederība savai valstij,savai dzimtajai vietai. Līdz sirds dziļumiem aizkustināja bērnu un vecāku kopīgi veidotie darbi, kuros vērojām mīlestības izpausmi pret dzimto vietu, ģimeni, tēvzemi, fantāzijas lidojumu, radošumu un daudz interesantu ideju.

     10.novembrī, lai attīstītu bērniem latviešu tautas tradīcījas, vecākās grupas bērni rīkoja Mārtiņdienas tirdziņu, bet parējie bērni labprāt pirka garšīgos saldumus, kurus izcepa vecāki kopā ar bērniem.

    17.novembrī ar pilnu patriotisma sajūtu sirdī, iestādē notika svinīgs pasākums, kas bija veltīts mūsu valsts dzimšanas dienai. Pie bērniem atnāca ciemos Laimes māte ar Sprīdīti, kuri kopā ar bērniem parādīja, ka mūsu Latvija ir visskaistākā zeme pasaulē, jo šeit katrs mirklis, katra lieta ir saistīta ar ģimeni, draugiem, mūsu tautu, skaistu un bagātu Latvijas dabu.

     Pasākumā piedalījās arī Griškānu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Aleksāns, kurš ar Sprīdīša tēla palīdzību mudināja bērnus, ka vajag mīlēt savu zemi, cienīt viņu un sargāt.

     Ļoti gribētos ticēt, ka tad, kad mūsu audzēkņi izaugs, viņi brauks uz ārzemēm tikai ceļojumā vai atvaļinājumā atpūsties, bet dzīvos, strādās un dzemdēs savus bērnus šeit- mūsu Latvijā.

   Svetlana Klīdzēja

   Griškānu pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja 

DrukātE-pasta adrese