LIELĀ TALKA GRIŠKĀNU PAGASTĀ

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

                23. aprīlī GRIŠKĀNU pagasta iedzīvotāji aktīvi piedalījās pavasara uzkopšanas darbos LIELĀS TALKAS ietvaros. Dažāda vecuma pagasta iedzīvotāji, pieaugušie, jaunieši, ģimenes ar lielu degsmi un čaklumu, kopīgiem spēkiem sakopa daudzas GRIŠKĀNU pagasta teritorijas, kurās dažādu iemeslu dēļ tika atstāti atkritumi, būvgruži u.c.l. Bija pienācis laiks parūpēties par to, lai mūsu vide kļūtu tīrāka. Aktīvie GRIŠKĀNU iedzīvotāji rādīja piemēru citiem, arī tiem, kuri, iespējams, līdz šim domāja, ka izvest sadzīves atkritumus uz blakus esošo mežu vai pļavu nav nekas slikts.

Liela Talka 2016 Jauniesi

Spied Continue Reading, lai lasītu vairāk:

Liela Talka 2016 Jaunatne

            Patiess prieks, ka ar katru gadu talkotāju paliek arvien vairāk, līdzarto arī sakopto teritoriju skaits pieaug. Turklāt, īpaši jāuzteic arī jauniešu interesi un vēlmi piedalīties. Jaunizveidotā jauniešu kustība JOLO kopā ar GRIŠKĀNU kultūras nama darbiniekiem un mūsu pagasta priekšsēdētāju Jāni Aleksānu sakopa Zarečnajas pamatskolai blakusesošo dārzu, kurš līdz šim bija pamests un aizaudzis. Jaunatne  savāca veco zāli, dažādus sadzīves priekšmetus, kuri tika atrasti talkošanas laikā, kā arī tika ierīkota iebrauktuve traktoram, lai sakopto teritoriju varētu apstrādāt un ierīkot no jauna vietu, kur varētu audzēt kultūraugus.

Liela Talka16 Talkotaji Dreizi

            Īpaši čakli cilvēki izrādījas Dreizos,jo , spriežot pēc savāktajiem talkas maisiem (kopā 80 gabali) un atrastajām automašīnas riepām un televizora, kuru drošivien ziemas vakaros skatījās meža zvēri, darba bija pāri liku likām.

            Arī Janapolē bija jāpaveic varoņdarbs, jo bija pieņemts lēmums nozāģēt veco osi. Uzdevums bija veiksmīgi izpildīts. Tas ir labs papildinājums, gatavojoties nākošajai apkures sezonai.

Liela talka16 osis1  Liela talka16 osis2 Liela Talka16 Talkotaji2

                 GRIŠKĀNU pagasta talkotāji

Liela talka16 Pa celam uz poligonu 80 maisi

        Viennozīmīgi, šī diena sniedza gandarījumu visiem, kas piedalījās. Kopumā vidēji katrā no teritorijām piedalījās 10 cilvēki, tika savākti 50 talkas maisi. Tas ir labs rezultāts un laba motivācija rūpēties par apkārtējo vidi - GRIŠKĀNU pagastu. Ticam, ka mūsu pagastā būs mazāk dabā izmesto atkritumu un daba mūs turpinās priecēt ar savu skaistumu un sakoptajiem pagasta plašumiem. 

Drukāt